O mnie

Moja droga od Pani Domu na pełny etat do kobiety Biznesu.

Jestem przedsiębiorcą, kobietą niezależną i spełnioną zawodowo. Ale nie zawsze tak było. To co teraz posiadam, osiągnęłam dzięki swojej determinacji i systematycznej pracy. Pamiętaj, gdy ktoś wątpi w Twoje umiejętności, pracuj dwa razy częściej, żeby pokazać że się myli.

O mnie…

Prywatnie jestem mamą i żoną wspaniałego człowieka. Czasem życie nas zaskakuje tym, co przynosi i jak się układa.

Przez kilkanaście lat pracowałam na etacie. Jednak, gdy trzeba było wybrać pracę lub opiekę nad dziećmi wybrałam to drugie. Życie toczyło się powoli, wokół  dzieci i obowiązków domowych.

Lata mijały…

Ale w końcu przyszedł moment, w którym zrozumiałam w jak bardzo niepewnej sytuacji może się znaleźć rodzina, i ja jako kobieta, gdy mamy tylko jedno źródło utrzymania. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce.

Renata Bąk - menadżer Forever Living Products

Poznajmy się…

Od zawsze byłam energiczną i lubiącą wyzwania kobietą. Bycie „tylko” mamą zaczęło mnie przytłaczać, czułam że potrzebuję się spełniać również na innych polach. Dlatego postanowiłam poszukać dobrze płatnej pracy.

Chciałam zmian, rozwoju i dobrze płatnej pracy. Okazało się, że to nie takie proste po tylu latach w domu i z takimi celami.

I jak to zwykle bywa „gdy uczeń jest gotowy, Mistrz się pojawia…”

Tak mówi stare chińskie przysłowie. Jest w tym głęboka prawda, ale myli się ten kto uważa, że wystarczy tylko bardzo chcieć i czekać, a praca sama się pojawi.

Najpierw pojawił się produkt do pielęgnacji skóry po goleniu dla panów firmy Forever Living Products. Pokazała mi go znajoma, postanowiłam przetestować produkt na mężu. Okazał się hiciorem, potem przyszły kolejne równie rewelacyjne w działaniu. Dzisiaj już nie umiemy bez nich funkcjonować. Zaczęłam ostrożnie przyglądać się tej firmie i ludziom, którzy ją tworzyli. Zarabiali bardzo dobre pieniądze, zaczęłam się uczyć i jeździć na spotkania.
Renata Bąk z Chrzanowa. Forever Living Products

Zaczęłam bliżej poznawać firmę, ludzi i środowisko tam pracujące.

Dzisiaj jestem Niezależną Kobietą Biznesu-Forever Biznes Owner.

Z kim współpracuję?

Buduję skutecznie rynek sprzedaży, tak w Polsce jak i kilku innych krajach Europy dla firmy Forever. Rozwijam się, cieszę wolnością pracy, taką jak ja chcę i tam gdzie ja zdecyduję. Mam mnóstwo planów na przyszłość. Przepełnia mnie radość, że to co osiągam odziedziczą moje dzieci. A efekty mojej pracy nie znikną wraz z odejściem z firmy.

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!

Do swojego zespołu zapraszam ludzi, którzy są otwarci na nowe umiejętności i rozwój osobisty. Którzy wiedzą tak jak ja, że nie można polegać tylko na jednym źródle zarabiania i utrzymania. Zapraszam ludzi, którzy są odważni i mają marzenia, te do spełnienia dla siebie i dla swoich bliskich. Zapraszam te osoby, które szukają dodatkowego sposobu zarabiania i są gotowe nauczyć się nowego zawodu.

Chętnie też podzielę się moją wiedzą o produktach, których jesteśmy całą rodziną wielbicielami z osobami, które chcą być tylko klientami firmy i chcą dowiedzieć się więcej o tych preparatach.

A może Ty znasz osoby, które mogły by być nimi zainteresowane, to daj mi znać.